Przejdź do strony głównej
Pokazy slajdów i wystawy
 
 
  Spotkania Podróżników
w Kawiarni Antykwariat

 
Kawiarnia Antykwariat
przy Teatrze Stara Prochownia
ul. Boleść 2
 
poniedziałki lub wtorki
co dwa tygodnie
godzina 19:30, wstęp wolny
 
  Spotkania w Kawiarni Antykwariat organizuję od października 2005 r. Spotkania są po to, by osoby jakkolwiek zainteresowane podróżami, mogły wspólnie obejrzeć slajdy, posłuchać ciekawych opowieści, a po pokazie miło spędzić czas w zacnym towarzystwie, przy kubku dobrej herbaty, kuflu piwa czy lampce wina. Pierwsze spotkania poświęcone były mojemu ponad rocznemu pobytowi w Azji. Opowiadałem o Kaszmirze, Ladakhu oraz o uchodźcach tybetańskich mieszkających w McLeod Ganj (Dharamsala), w północnych Indiach. Kolejne slajdy i opowieści prezentują moi przyjaciele:
 
13 luty (wtorek) - Michał Pietrzykowski: Lans na lodowcu. - relacja z rejsu po Morzu Północnym
22 stycznia (poniedziałek) - Wojtek Gawryła i Michał Borecki: Obalić Rewolucję!
9 stycznia (wtorek) - Andrzej Pałgan: Od Karaibskich raf po Andyjskie lodowce!
 
Serdecznie zapraszam!
 
archiwum tematów spotkań roku 2006
 
 
  inne slajdowiska
 
  Chętnie prezentuję slajdy przy różnych okazjach, na otwartych spotkaniach organizowanych przez innych. Ostatnio lub w najbliższym czasie:
 
  3 lutego 2007, podczas imprezy organizowanej przez Centralną Bibliotekę Rolniczą, pt. "Na Poddaszu Świata" opowiem o moich wędrówkach po Ladakhu. Szczegółowy program imprezy dostępny jest tu.
 
17 czerwca 2006, zaprezentowałem slajdy i opowiedziałem o Tybetańczykach mieszkających w Indiach podczas festiwalu "Otwórz serce dla Tybetu"
 
23 maja 2006, wezmę udział w Orientaliach - imprezie organizowanej przez studentów Instytutu Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego. Pokażę slajdy i opowiem o moich podróżach w poszukiwaniu kultury tybetańskiej.
 
22 kwietnia 2006, wezmę udział w imprezie poświęconj kulturze indyjskiej, organizowanej przez Muzeum Mazowieckie w Płocku. Spotkanie odbędzie się w Płocku (ul. Kazimierza Wielkiego 11b), rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa do wieczora. Polecam!
 
31 marca 2006, z okazji zamknięcia wystawy moich fotografii, zaprezentuję pokaz pt. "Smutek Kaszmiru". Spotkanie odbędzie się w Centralnej Bibliotece Rolniczej, przy ulicy Krakowskie Przedmieście 66, w Warszawie. Rozpocznie się o 19.
 
24 marca 2006, o moim spotkaniu z kulturą tybetańską i Tybetańczykami w Indiach opowiem Tybetańczykom mieszkającym w Warszawie. Wszystkich, którzy przy tej okazji chcą się z nami spotkać, serdecznie zapraszamy. Spotkanie odbędzie się w Domu Tybetańskim "ACALA", przy ulicy Promienistych 8, w Warszawie. Rozpocznie się o 19.
 
15 marca 2006, na spotkaniu organizowanym przez Studencki Klub Górski UW , opowiem o uchodźcach tybetańskich w Indiach - pokaz slajdów pt.: "W poszukiwaniu kultury tybetańskiej. Ladakh, McLeod Ganj"
 
26 stycznia 2006, w Centralnej Bibliotece Rolniczej, opowiedziałem o uchodźcach tybetańskich w Indiach - pokaz slajdów pt.: "W poszukiwaniu kultury tybetańskiej"
 
3 grudnia 2005 gościłem w Społecznym Liceum Ogólnokształcącym Nr 5 w Milanówku. Tym razem opowiadałem o Kaszmirze. Podczas tego spotkania otwarta została wystawa moich fotografii, pt.: "Barwy Kaszmiru".